AnasayfaEntegre Lojistik

DutchMER

Lojistik Entegrasyonlarımız

Depolama Hizmetleri

DutchMER Lojistik olarak, üretim yapınıza ve beklentilerinize göre uyarlanabilen esnek çözümlerimizle ihtiyaçlarınızı en ekonomik şekilde karşılamayı hedeflediğimiz depolama hizmetlerimizle de yanınızdayız. Sizlere dünyanın pek çok noktasında, ürününüzün ihtiyaç duyacağı saklama koşullarını sunan, kesintisiz güvenlik sistemleriyle 7/24 korunan, en gelişmiş depo yönetimi ve takip sistemlerine entegre, modern ve hijyenik depolama ve saklama çözümleri sunuyoruz.

Sınır ve Gümrük Hizmetleri

Sektörünüz ne olursa olsun, yükünüzün dünyanın herhangi bir noktasına yapacağı lojistik yolculukta ihtiyacınız olan tüm gümrük hizmetlerini eksiksiz biçimde tespit ederek sizlere en doğru çözüm önerilerini sunuyoruz. Mevcut gümrük noktalarında sizlere hizmet sunabilmek için bekleyen ve evrak akışını aksatmadan sürdürebilmek için özveriyle çalışan tecrübeli ekibimizle her zaman yanınızdayız.

CROSS-DOCK Taşımaları

Sunduğumuz çapraz sevkiyat çözümlerimiz sayesinde, üretim işleminiz tamamlanır tamamlanmaz lojistik destek sağlayarak, ürünlerinizin ait oldukları adrese beklemeden teslim edilmesini sağlıyor ve bu sayede depolama masraflarınızın azaltılmasına katkıda bulunuyoruz. Lojistik süreçlerinizde rekabet avantajı sağlamak adına uygulanabilecek en önemli tedarik zinciri stratejilerinden biri olan Cross-Dock, yani çapraz sevkiyat; titizlikle ve doğru zamanlamayla planlanması gereken önemli bir lojistik süreç. DutchMER olarak, deneyimli ve profesyonel ekibimizle tüm bu süreçlerde firmanıza değer katan, güvenilir bir çözüm ortağı olarak her zaman yanınızdayız.

Uluslararası ve Kıtalar Arası

Ait olduğunuz sektörde, pazar hacminizi genişletmek ve tüm lojistik ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılayabilmek için her zaman en büyük destekçiniziz. Yükünüzün dünyanın dört bir yanına güvenle ulaştırılabilmesi için özveriyle çalışıyor, küreselleşen dünyada, firmanızı geleceğe taşımanıza destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. İster üretim sürecinde, ister son teslim aşamasında… Kaynağınız veya hedefiniz nerede olursa olsun dünyayı sizin için daha küçük hale getirmek bizim görevimiz. Uzman ekibimiz ve yüksek motivasyonumuzla sizlere daima çözüm odaklı hizmet üretebilmek için çalışıyoruz.

Diğer Hizmetler

DutchMER Lojistik olarak birlikte çalıştığımız her müşteri bizim için özel ve değerlidir. Yüklerinizin sadece, üretimden başlayıp ait oldukları son adrese güvenli ve sağlam biçimde ulaştırılmasıyla yetinmiyor, ek olarak, çalıştığımız her firmaya geniş spektrumlu ve katma değerli hizmetler sunuyoruz. Üretim planınıza göre, paketleme, etiketleme, fiyat etiketi ekleme, ürün kontrolü, ambalajlama, elleçleme, yerleştirme gibi tüm ek hizmetleri; üretim ve lojistik süreçlerinizi en verimli şekilde yönetebilmeniz için sizlere sunuyoruz.
Sık Sorulan Sorular

Soru & Cevap

Yetki belgeniz var mı ?

Evet. Uluslararası taşımalarda kullanmak üzere R2 Yetki Belgemiz mevcut. Ayrıca tüm taşımacılık türleri için yetki belgeli acentalarla iş ortaklığımız mevcuttur.

Kalite belgeniz var mı?

Tüm lojistik operasyonlarda kullanmak üzere ISO 9001 kalite belgemizi edindik ve süreçlerimizi bu doğrultuda yürütüyoruz. Operasyonunuzun büyüklüğü ne olursa olsun, Biz Lojistik in üst düzey kalitede ve profesyonellikle size hizmet verebileceğinden emin olabilirsiniz.

Araç seyir takip sisteminiz var mı?

Uluslararası karayolu taşımalarınızda, her sabah yükünüzün bulunduğu aracın lokasyon bilgilerini sizinle paylaşıyoruz. Bunun yanı sıra, dilediğiniz an mail ve/veya telefon yoluyla operasyon uzmanlarımıza 7/24 ulaşıp güncel bilgi edinebilirsiniz.

Maliyeti En Yüksek Taşımacılık Hizmeti Hangisi?

Hizmetlerimiz arasında en çok cep yakan Havayolu lojistiğidir.

Neden Tercih Ediliyoruz ?

DutchMER tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan,başarı odaklı,takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz.