AnasayfaKişisel Eşya Taşımacılığı

DutchMER

Uluslarası Her Noktada Varız..

Süreç Nasıl İşler ?

Nakliye sürecinde önce sözleşme yapılır. Bu sözleşme sizin haklarınızı korumak için vardır. Ayrıca herhangi bir anlaşmazlık durumunda sözleşme olumsuz durumları ortadan kaldırır. Uzun mesafelerde ev eşyası taşımak müşteriler için stresli olabilir. Bu nedenle, sözleşmemizi menfaatlerinizi en yüksek kapsamda koruyacak şekilde yaparız. Öncelikle tüm süreç boyunca eşyalarınız, profesyonelce paketlenmiş olarak taşınır. Nakliye öncesi eşyalara sigorta yapılır. Uluslararası Nakliye işlemi yapılırken sigorta yapılmadan yola çıkılmaz. Eğer eşyalarınızın teslim tarihine daha zaman var ise eşyalarınız muhafazalı depolarımızda saklanır. Sözleşme sonrası işlem operasyon işlemidir. Operasyon işlemi taşımanın artık fiziksel olarak başlayacağı anlamına gelir. Taşıma işlemi isteklerinize göre hava, kara, deniz yollarıyla olabilir.

Uluslararası evden eve taşıma hizmeti aldığınız zaman ilk yapmanız gereken şey nasıl taşınacağını seçmenizdir. Firmamız ile yaptığınız ön görüşmelerde önce hangi ülkeden, hangi ülkeye eşya taşınacağını belirtmelisiniz. Buna göre yapılacak çalışmalar sonucu size bu rotada, taşımacılık işleminin ne kadar zaman alacağını hesaplayacağız. Teslim süresi ve operasyon işleriyle ilgili detayları vereceğiz. Tüm bu işlemlerin sonucunda uluslararası evden eve nakliye işlemine karar verdik. Artık taşıma yöntemini seçmek zorundayız.

Sık Sorulan Sorular

Soru & Cevap

Yetki belgeniz var mı ?

Evet. Uluslararası taşımalarda kullanmak üzere R2 Yetki Belgemiz mevcut. Ayrıca tüm taşımacılık türleri için yetki belgeli acentalarla iş ortaklığımız mevcuttur.

Kalite belgeniz var mı?

Tüm lojistik operasyonlarda kullanmak üzere ISO 9001 kalite belgemizi edindik ve süreçlerimizi bu doğrultuda yürütüyoruz. Operasyonunuzun büyüklüğü ne olursa olsun, Biz Lojistik in üst düzey kalitede ve profesyonellikle size hizmet verebileceğinden emin olabilirsiniz.

Araç seyir takip sisteminiz var mı?

Uluslararası karayolu taşımalarınızda, her sabah yükünüzün bulunduğu aracın lokasyon bilgilerini sizinle paylaşıyoruz. Bunun yanı sıra, dilediğiniz an mail ve/veya telefon yoluyla operasyon uzmanlarımıza 7/24 ulaşıp güncel bilgi edinebilirsiniz.

Maliyeti En Yüksek Taşımacılık Hizmeti Hangisi?

Hizmetlerimiz arasında en çok cep yakan Havayolu lojistiğidir.

Neden Tercih Ediliyoruz ?

DutchMER tecrübesine duyulan güvene sahip çıkan,başarı odaklı,takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, cazibe merkezi ve inovatif bir kuruluş olmaya değer veriyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz.